WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIE

Nauka jazdy prowadzona jest w trybie szkolenia indywidualnego jest dostosowana do potrzeb każdego kursanta, szkolenia prowadzone sa przez instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora nauki jazdy.

Tryb szkoleń indywidualnych:
  • Kurs weekendowy – To cykl 4 spotkań odbywających się w dwa kolejno po sobie następujące weekendy. Zajęcia teoretyczne w formie wykładów realizowane są w godzinach od 9:00 do 14.45 w soboty i niedziele. Jazdy praktyczne w weekendy i w tygodniu.
  • Kurs wieczorowy – To cykl 5 ~ 6 spotkań odbywających się w tygodniu. Zajęcia teoretyczne w formie wykładów realizowane są w godzinach od 18:00 do 22.00 w dniach roboczych tygodnia. Jazdy praktyczne umawiamy indywidualnie.
  • Kurs poranny – To cykl 4 spotkań w formie zajęć – wykładów w godzinach porannych stanowiących odrębne bloki tematyczne. Zajęcia teoretyczne odbywają się zazwyczaj w godzinach od 9:00 do 14.45 w dniach tygodnia.
  • Kurs EKSPRESOWY – To najszybsze i najskuteczniejsze w Chorzowie szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. Kurs realizowany jest w okresie 18 dni, rozpocząć można w każdym czasie, a grafik jazd układa osoba szkolona.
Wnioski: